Kogukonnateater ootab 18. augustil teid kurtide teatrietendust vaatama

(http://www.ead.ee/#" onClick=)
kogukonnateatri plakat

Huvilised on oodatud vaatama loomingulise laagri „Kogukonnateater“ käigus loodavat teatrilavastust pühapäeval, 18. augustil kell 18.00.

Etendus on viipekeeles, sünkroontõlkega eesti keelde. Etendus on kokku pandud laagri osalejate endi lugudest, mõtetest ja kõneleb kurtide kogukonnale olulistest teemadest. Etenduse on lavastanud noor teatrikooli lõpetanud näitleja ja lavastaja Maaja Hallik. Näitlejatena astuvad üles loomingulise laagri osalejad.

Esitame etendust laagripaigas Rätsepa turismitalus, Padise vallas, Harjumaal (http://www.ratsepa.ee/asukoht.html (http://www.ead.ee/379033)).

Publikul palume kaasa võtta piknikutekid, et ilusa ilma korral esitada etendust vabas õhus. Publik on palutud ka etenduse järgsele koosviibimisele.

Laagripaika sõidutab tasuta buss Tallinnast. Buss väljub 18. augustil kell 16:30 Balti Jaamast, õhtul toob ka tagasi Tallinnasse.

Bussikohtade arv on priiratud. Palun broneerida koht võimalikul kiiresti, kirjutades oma nimi ja kontaktid e-maili aadressile: viljamaa.kristin@gmail.com

Omal käel tulijatele täpsustav info, et kuidas kohale sõita. Rätsepa turismitalu asub Harjumaal Padise vallas Harju-Risti külas, Tallinna piirist 35 minuti ja Keilast 20 minuti kaugusel. Turismitalu juurde tulles sõidate mööda suurepärasest Padise kloostrist ning kohale jõudes näete ainulaadset arhitektuurilist vaatamisväärsust - Harju-Risti kiriku poolringikujulist torni.

faili ikoon Kogukonnateatri plakat 18.08.2013