Rumeenia kuuljate ja kurtide integratsiooni projekt “Include us – employ us” ootab hakkajaid noori

Tere kõigile!

Eesti Kurtide Liidul on hea meel teatada, et meie kurtide noortele vanuses 18 – 25 aastat pakutakse 7-päevast noorte laagrit 8. – 15. aprillil Rumeenias ja sellele tuleb arvestada juurde 2 päeva saabumiseks ja lahkumiseks. Meile on eraldatud kokku 5 kohta, kus 4 kohta on mõeldud kurtidele või vaegkuuljatele noortele ja 1 koht on grupijuhile, kes kuuleb ja  valdab viipekeelt ja inglise keelt.

Selle kuuljate ja kurtide integratsiooni projekti teema Rumeenias on “INCLUDE US – EMPLOY US”,  see tähendab eesti keeles “KAASA MEID – PALKA MEID”.  Eesti noored on osalenud nendes projektides juba 4. korda: Prantsusmaal, Tsehhis ja 2 korda Eestis. Nüüd meie võtame osa 5. korda Rumeenia projektist.

Palun tutvuge pdf projekti tutvustusega allpool, mida meile pakutakse. Majutus ja toitlustamine on tasuta, sõidupiletid tasutakse 70% tagasi. Osavõtjad tasuvad ainult 30% sõidurahast. Osavõtumaksu ei pea tasuma.

Laagrist huvitatud noortel palun kiiresti kandideerida kuni 1. märtsini, sest mida varem saame grupi komplekteerida, seda odavam on lennupileteid osta, praegu maksavad piletid alates 230 eurost. Hiljem lähevad piletid kallimaks. Alguses meie peame 100%-liselt piletid välja ostma.

Kui teil on küsimusi, siis palun kirjutada meile: ead@ead.ee.

faili ikoon Rumeenia projekti infoleht...
faili ikoon Rumeenia projekti programmi kava...