Põnev projekt "Linn Lilleliseks 2014" noortele kurtidele

(http://www.ead.ee/#" onClick=)
Eesti Vabaõhumuuseumi üks vaade

Eesti Vabaõhumuuseumi üks vaade
Üleskutse kurtidele noortele

Mina olen Pille-Riin. Käisin eelmisel kevadel korraldatud noortevahetusel "Sport it!". Sellel üritusel puutusin esimest korda kokku kurtide värvika kultuuriga ja pärast projekti lõppu otsustasin selle teemaga edasi tegeleda.

10. mail aset leidev "Linn Lilleliseks 2014" üritus toob kokku kuuljad ja kurdid Tallinna noored, et arendada nende omavahelist mõistmist, suhtlust ja tolerantsust. Üritus kestab ühe päeva, mille jooksul korrastame Eesti Vabaõhumuuseumi aeda ja haljasala. Päeva alguses mängime tutvumismänge, siis liigume edasi heakorratööle ning päeva lõpus sööme üheskoos lõunat ja teeme läbi muuseumi ekskursiooni.

"Linn Lilleliseks" toimub juba kaheksandat aastat järjest, niisiis soovisin selleaastase ürituse korraldada pisut uutmoodi. Kui eelnevatel aastatel on tehtud koostööd Käo Päevakeskuse elanikega, siis sel aastal sooviksin keskenduda Tallinna noortele, kes suhtlevad vaid eri keeltes ja elavad erinevates kultuuriruumides. Selle projekti toimimiseks sooviksin teha koostööd Eesti Kurtide Liiduga ja Eesti Kurtide Noorte Organisatsiooniga, kellepoolse nõu ja jõuga saaksime teha selle üritusest midagi imelist.

Kui olete "Linn Lilleliseks" üritusest huvitatud, siis hea meelega kohtuksin Teiega, et kõik detailid täpsemalt läbi arutada.

Eelmisel kevadel aset leidnud "Linn Lilleliseks 2013" ürituse kodulehekülg: http://ten.ee/d/yritused/linn-lilleliseks (http://www.ead.ee/379376)

Ootan huviga Teie kiiret tagasisidet!

Pille-Riin Eiskop
+372 53 58 33 24
Linn Lilleliseks 2014 peakorraldaja
MTÜ Tegusad Eesti Noored