Tantsu õpitoad Tallinnas, Tartus ja Pärnus (tantsuprojekt kurtidele)

Tegemist on tantsuprojektiga "Viipekeel kui tants", mille käigus korraldame mõned tantsu õpitoad kõigile huvilistele Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Seejärel suuremate huvilistega koos lavastaksid tantsuõpetajad viipekeelel põhineva tantsulavastuse, mida siis mitmes Eesti linnade teatrisaalides esitada.

Kutsume teid märtsikuus kolmel pühapäeval tantsima! Õpitubasid viivad läbi tantsuõpetajad-koreograafid Evelyn Uisk ja Kalmer Liimets. Nad on õppinud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti erialal ja soovivad oma kogemusi jagada. Teie abiga soovivad nad luua tantsumaailmas midagi uut ja ilusat.

Õpitubade teemaks on tantsuline kehatunnetus ja viipekeele ühendamine tantsimisega. Seda õpetatakse läbi erinevate liikumisharjutuste ja tantsustiilide. Võimalus on lähemalt tutvuda näiteks kaasaegse tantsu ja jazztantsuga. Lisaks proovime kaunist ja dünaamilist viipekeelt väljendada tantsus.

Ootame teid lõbusalt ja aktiivselt aega veetma:

8. märtsil Tartus, Tähtvere Tantsukeskuses (Laulupeo pst 19) algusega kell 13.00

15. märtsil Pärnus, WAF Tantsukoolis (Hospidali 4) algusega kell 12.00

29. märtsil Tallinnas, Heleni Koolis (Ehte 7) algusega kell 12.00

Võta kaasa trenniriided ja vahetusjalanõud, millega on end liigutades hea ja mugav olla!

Aega arvesta umbes 4 tundi. Joogivesi ja tervislikud ampsud on meie poolt.

Õpitubades osalemine on tasuta! Oodatud on kõik algatajatest harrastajateni! See on hea võimalus esimest korda tantsimisega lähemalt kokku puutuda.

Palun registreeri end osalema: viipekeel.tants@outlook.com

Tantsuõppe päevad toimuvad projekti "Viipekeel kui tants" raames. Projekt jätkub sel kevadel, aprilli- ja maikuus, kutsudes teie seast suuremad huvilised osalema tantsulavastuse loomises. Evelyn Uisk ja Kalmer Liimets soovivad lavastada viipekeelel põhinevat tantsulavastust, mille kaudu saab ka laiemale avalikkusele tutvustada viipekeele olemust ja ilu. Esitame eestikeelset luulet viipekeeles ja paneme selle liikuma. Tantsulavastuse loomise laagrid toimuvad Viljandis, kus saame kokku 11.-12. ja 25.-26. aprillil ning 16.-17. mail. Seejärel esitame tantsulavastust Tallinnas, Tartus ning Pärnus mai ja juuni jooksul. Peagi kutsume teid ka laagrisse osalema ja jagame rohkem infot!

Tule üksi või koos sõbraga ja veeda üks tore tantsuline päev!

Lisainfo ja projekti korraldaja:

Kristin Viljamaa
+372 58144253
viipekeel.tants@outlook.com
MTÜ Kultuur aitab hingata / www.kah.ee (http://www.ead.ee/379760)