Astangu Kutserehabilisatsiooni Keskuse ja Eesti Kurtide Liidu eelteade suurprojekti “Kurtide kogukonna teadlikkuse ja kaasatuse suurendamine kodanikuühiskonnas avatud videoteenuste keskkonna loomise kaudu” lõpule jõudmise kohta

Reklaami plakat

Tänasel päeval on heameel teada anda, et Astangu Kutserehabilisatsiooni Keskus esitleb veel maikuu jooksul videoteeki ja videoportaali. Mõlemad rakendused on lähiajal valmimas.

Nüüdseks kättesaadav videoportaal http://videoportaal.ead.ee (http://www.ead.ee/379774) on Eesti kurtide inimestele mõeldud videoportaal, kuhu koondatakse ühte kohta viipekeelseid videosid mitmest valdkonnast.

Kõik inimesed on teretulnud videoportaaliga tutvuma või kel on rohkem huvi eesti viipekeele, kultuuri vastu.

Videoportaal http://videoportaal.ead.ee (http://www.ead.ee/379774) ja äpid on valminud koostöös BitWeb OÜ-ga.

Videoportaali nutitelefoni ja tableti versioonid on beetafaasis, palume testida ja saata meile tagasisidet ead@ead.ee puuduste kohta kui on. IOS-i äpp on veel valmimisel. Androidi äpp on kasutamisvalmis, palun minna Play poodi ja sisestada otsingusse sõna “Viipekeelne TV”.

Täname kiire tagasiside eest!

Videoteegi ja videoportaali loomist on on toetanud Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi kaudu programmiga „Majanduskeskkonna arendamise rakenduskava“ prioriteetse suuna „Infoühiskonna edendamine“ investeeringute kava kinnitamine aastateks 2012–2013”.

Esitluse toimumine on planeeritud 20. märtsile Astangu Kutserehabilisatsiooni Keskuses, täpsem info tuleb lähemal ajal, jälgige reklaami!

Astangu Kutserehabilisatsiooni Keskus
Eesti Kurtide Liit

EL Regionaalarengu logo