Võimalus saada tasuta kogemusnõustamist

Regina bänner

Kogemusnõustaja väljaõppega seotud praktika raames pakub Regina Paabo tasuta kogemusnõustamist märtsist aprillini neile, kes ühel või teisel põhjusel puutuvad kokku (või on varem kokku puutunud) kurtusega:

Kohtumisi usaldusväärses ja hinnangutevabas õhkkonnas viib Regina Paabo läbi nii üksikisikutele kui gruppidele, teeb seda nii Tartus kui Tallinnas ning kas eesti viipekeeles või eesti keeles.

Konkreetse aja ja koha kokkuleppimiseks palume eelnevalt võtta ühendust e-posti teel aadressil: regina.koolitus@gmail.com või helistada telefonil 5213487.

Kirjas märkida oma nimi, kontaktandmed ning millal ja millises linnas soovite kohtuda. Hea, kui märgite ka peamised teemad, millest kohtumisel soovite rääkida.

Regina logo

Regina Paabo iseendast

Hariduselt olen eripedagoog, lõpetanud Tartu Ülikooli eripedagoogika osakonna. Nõustamist ja psühholoogiaalaseid teadmisi olen omandanud Professionaalse Psühholoogia Erakoolis ja Tallinna Psühhodraama Koolis. Minu igapäevane töö on seotud ennekõike õpetamisega, teen seda palju aastaid Tartu Ülikoolis, aga viin läbi ka erinevaid täiendkoolitusi üle Eesti. Sageli teen ka tõlketöid viipekeeletõlgina.

Hetkel olen õppimas kogemusnõustajaks koolitus- ja nõustamisfirmas „Loov Ruum“. Minu kogemus tuleneb sellest, et olen ise juba varases lapseeas kokku puutunud kurtide kogukonnaga - kasvades üles peres, kus üks vanematest oli vaegkuulja ja teine kurt. Minu teaduspõhised teadmised antud valdkonnast pärinevad õpingutest ja uurimustest, mida olen aastakümnete jooksul koos üliõpilastega läbi viinud.

Usun sellesse, et minu elus pole ühtegi inimest ega olukorda, mis poleks tähtis või mida mul iseenda arenguks poleks vaja!

Seega kõik, millega või kellega me oma elus kohtume (ka need olukorrad, mis esmapilgul ebaõiglastena paistavad) toetavad meie arengut ja aitavad meil liikuda iseenda poole – kuid seda vaid siis, kui me oskame neid olukordi mõtestada, olla tänulikud ja võtta neist parim.